Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Вдосконалюємо навички надання комплексних послуг для жінок, які вживають наркотики в ситуації гендерно зумовленого насильства

Сьогодні завершується тренінг для тренерів “Розробка алгоритмів надання комплексних послуг для жінок, які вживають наркотики в ситуації гендерно зумовленого насильства”.
Захід було побудовано таким чином, щоб кращі практики співпраці між параюристками Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА”, фахівцями Благодійного Фонду “Надія та Довіра” та консультантами Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ та співробітниками й співробітницями інших правозахисних та жіночих організацій лягали в основу дієвих алгоритмів допомоги жінкам – жертвам насильства.
Наприклад, для того, щоб жінка – споживачка вуличних наркотиків, змншила залежність від кривдника, дуже часто їй потрібна допомога в постановці на програму ЗПТ.
Окрема увага під час заходу була приділена співпраці й переадресації між організаціями для побудови маршруту жінки, постраждалої від домашнього насильства.
Учасниці поділилися також результатами своєї роботи щодо проведення тренінгів у регіонах та їхнього впливу на розбудову співпраці задля допомоги жінкам, які живуть з наркозалежністю і опинилися в ситуації насильства.