Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Розширюємо коло партнерських організацій у Львові та Львівській області

Сьогодні директорка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” Тетяна Лебедь і голова правління громадської організації «Західний ресурсний центр “Всеукраїнського об’єднання людей з наркозалежністю” Жанетта Матвейко підписали меморандум про співпрацю.
 
Документ передбачає обмін інформацією про діяльність організацій; створення єдиного інформаційного простору у сферах роботи; спільну розробку пропозицій і рекомендацій щодо проектів законів та інших нормативно-правових актів, державних програм і планів дій; проведення спеціальних консультацій щодо вирішення найбільш гострих та актуальних проблем у сфері реалізації конституційного принципу верховенства права.
 
“Ми плануємо й надалі розширювати мережу наших партнерів та партнерок у різних регіонах України, щоб наркозалежні жінки мали змогу отримувати якісні ґендерно чутливі послуги з профілактики та лікування ВІЛ/СНІДу, вірусних гепатитів, туберкульозу, та відстоювати свої конституційні права, протистояти стигмі та дискримінації”, – заявила Тетяна Лебедь.
 
Також під час візиту у Львів директорка ВО “ВОНА” Тетяна Лебедь і координаторка параюристок Наталія Карагашова відвідали Львівський обласний медичний центр превенції та терапії узалежнень. Вони зустрілися із директоркою медзакладу Мирославою Кабанчик та лікарками закладу, де обговорили питання надання ґендерно чутливих послуг у лікуванні наркозалежності для представниць спільноти.
 
Ми раді новим партнерам та партнеркам! І чекаємо на плідну співпрацю!
 
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я та за підтримки The Global Fund.