Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Розпочався тренінг із правових питань IDUIT

💪 Триває тренінг із правових питань IDUIT за участі провідних активісток ВОЖН ВОНА та активістів Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю.
💪 Зазначимо, що захід організовано та проводиться у рамках спільної активності ВОЛНа та ВОНА за підтримки INPUD
💪 Ціль тренінгу – сприяння впровадженню комплексних програм із протидії ВІЛ та вірусному гепатиту С серед людей, які вживають наркотики ін’єкційно.
 
💬 “Я впевнена, що цей тренінг допоможе розширити можливості спільноти ЖЖН, та надасть можливості для реалізації власних прав і свобод. Відтепер кожна із учасниць зможе ще ефективніше надавати допомогу представницям спільноти”, – підкреслила Тетяна Лебедь, директорка ВОЖН ВОНА.
 
☝ IDUIT є інструментом, який містить поради та спирається на кращі практики з усього світу.
 
Про заходи та допомогу від ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

———–
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”