Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Робоча зустріч з лікаркою-гінекологом, яка працює при Міському Центрі СНІДу, в м. Дніпро

 
Сексуальне та репродуктивне здоров’я важливе для усіх жінок без винятку. Погодьтеся, дбати про нього набагато легше, якщо є дружній лікар, якому довіряєш на всі сто. Особливо важко знайти спеціаліста, який без осуду буде ставитися до способу життя, жінкам, які живуть з наркозалежністю.
У Дніпрі така толерантна фахівчиня є, це Давіденко Ірина Анатоліївна. Але виник інший момент – до неї на прийом хочуть всі без винятку представниці спільноти, у тому числі ВПО.
Тому регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» в Дніпропетровській області Світлана Родік провела робочу зустріч з лікаркою-гінекологом, яка працює при Міському Центрі СНІДу.
💬«Основною темою зустрічі став графік роботи. Це питання зараз хвилює жінок, які живуть з наркозалежністю, та пацієнток ЗПТ чи не найбільше. Учасниці програми мають пройти плановий огляд. Консультацій та цитологічних досліджень потребують також і жінки, які живуть з наркозалежністю, чимало з них ВПО. Тому під час зустрічі ми домовилися про окремий час для кожної групи пацієнтів», – розповіла Світлана Родік.
——-
▶️ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.