Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Робоча зустріч регіональних консультанток Всеукраїнського об'єднання наркозалежних жінок "ВОНА".

У м. Київ відбулася триденна робоча зустріч регіональних консультанток Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА”. Спеціалістки підбили підсумки роботи у поточному році, поділилися досвідом співпраці та взаємодії з партнерськими організаціями, обговорили перспективи співпраці, а також спланували курс роботи на 2022 рік.


В останній день заходу відбулася зустріч регіональних представниць ВОНЖ “ВОНА” із представницями партнерських організацій ГО “Клуб Еней” та БО “Легалайф-Украина”, під лозунгом “Видимість, партнерство, участь” в рамках робочої зустрічі у місті Київ.


Під час заходу активістки говорили про:


✅ Ґендерно обумовлене насильство по відношенню до наркозалежних жінок, як проблему яка потребує комплексного підходу. Презентували фільм на тему акушерського насильства;

✅ Доступ жінок, які живуть із наркозалежністю до послуг захисту та підтримки у випадках ґендерно обумовленого насильства. Стигма та дискримінація за ознакою “наркозалежність”;

✅ Партнерство з НГО, які працюють в сфері надання послуг та адвокації протидії ґендерному насильству. 

✅ Поділилися планами та ідеями на майбутній рік, спланували спільну діяльність і з новими силами продовжуємо роботу!

 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».

——-

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health та за підтримки The Global Fund.

 

 #ВидиміТаСильні #ВОНА #16днівпротинасильства #16днів