Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Робоча зустріч параюристок ВОЖН ВОНА

Відбулася традиційна робоча зустріч параюристок ВОЖН ВОНА за участі керівниці напрямку Олени Зубленко. Серед основних тем обговорень – форум організації, підготовка виступів і презентацій, розгляд найпоширеніших кейсів, зокрема із урахуванням регіональної специфіка.
 
Також не обійшлося без планування та узгодження подальших активностей. важливо, що й надалі велика увага спеціалісток ВОНА буде приділятися протидії домашньому та гендерно орієнтованому насильству.
 
Працюємо далі на благо спільноти ЖЖН! 
 
Про заходи та допомогу від ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

———–
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”