Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Результативна зустріч з завідувачкою міським Центром СНІДу в м. Дніпро

В м. Дніпро регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» в м. Дніпро Світлана Родік та регіональна координаторка ВОНЖ «ВОНА» в м.Дніпро з питань ВПО Мелікян Карина провели зустріч з завідувачкою міським Центром СНІДу Лісничою Альоною Орестівною.
Причиною для зустрічі стали звернення від пацієнток ЗПТ, які не отримали замісний препарат для самостійного прийому на 7 днів та стали звертатися до регіональних представниць, жінки були налякані тим, що препарату не буде.
Під час зустрічі наші активістки з’ясували, що проблема була викликана великою кількістю ВПО та певними логістичними труднощами, але питання з поставкою вдалося оперативно вирішити.
Також Карина Мелікян наголосила на потребах ВПО.
За результатами зустрічі з завідувачкою міським Центром СНІДу наші активістки провели зустріч з пацієнтками ЗПТ, пояснили ситуацію та заспокоїли, що зниження дозувань не планується.
——-
▶️ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.