Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Регіональні представниці Всеукраїнське об'єднання наркозалежних жінок "ВОНА" продовжують свою роботу

В Запоріжжя відбулась зустріч між регіональною представницею ВОНЖ “ВОНА” Наталією Божко, членом правління і керівником напрямку по роботі з вразливими групами населення БФ “Вторая жизнь, членом організації ВОНЖ “ВОНА” та ENPUD (Євразійська мережа людей, які вживають наркотики), Денисом Коршуновим та Едуардом Поплавським, членом Всеукраїнського об’єднання людей з наркозалежністю, який представляє інтереси наркозалежних людей в Координаційній Раді з питань протидії наркозлочинності, наркореклами та наркозалежності у Запорізькій області.
 
Активісти обговорили стратегію покращення надання послуг людям, які проживають у Запоріжжі та області, а також людям з інших міст, які приїхали до Запоріжжя у пошуках прихистку.
 
Зустрічі для жінок, які живуть із наркозалежністю, і мали покинути свої домівки рятуючи своє життя та життя своїх дітей і рідних, зараз мають не тільки інформаційний характер але й виступають в якості місця для отримання психологічної підтримки.
 
“Жінки поділилися своїм горем і бідою. Розповіли про втрачених та загиблих дітей, багато хто плакав, бо просто неможливо чути про те, що їм прийшлося пережити. – розповіла Наталія, – Співтовариство м. Запоріжжя дуже згуртувалося допомагаючи одне одному. Жінки, які поїхали за кордон на зв’язку та отримали потрібний супровід як по ЗПТ, так і АРТ терапії”.
 
Звернутися по допомогу до наших регіональних представниць можна за посиланням: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/
 
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоровя та The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародного фонду “Відродження”.