Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Регіональна представниця зі справ ЖЖН-ВПО відвідала кризовий притулок

Нещодавно наша регіональна представниця з питань ЖЖН-ВПО (Дніпропетровська область) Карина Мелікян відвідала реабілітаційний центр, де є будинок “Матері та дитини”. 
 

“На базі цієї організації працює шелтер, куди розміщують жінок і дітей, які опинилися у кризових ситуаціях, зокрема й наркозалежних жінок. Поселення безстрокове. Є гарні умови проживання,”—  розповіла Каріна Мелікян, яка особисто відвідала заклад. – Звісно, ми домовилися про переадресацію ЖЖН, проведення спільних інформаційних заходів та про взаємопідтримку”. 

 
Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.