Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Регіональна представниця ВОНЖ "ВОНА" в Запорізькій області продовжує свою роботу.

Регіональна представниця Всеукраїнського об’єднання нарkозалежних жінок ВОНА в Запорізькій області, Божко Наталія, продовжує свою роботу.
 
💬 “Ми працюємо, консультуємо як і куди йти, що робити, пояснюємо нюанси і забезпечуємо контактами для отримання допомоги, як в Україні, так і за кордоном. – розповіла Наталія, – Зараз дуже важливі та важкі дні, як в країні так, звичайно, і в нашому житті і роботі спільноти в Запоріжжі.”
 
Місто стало «центром» для евакуації людей. Кожного дня до Запоріжжя прибувають пацієнти з окупованих територій, або територій де ведуться запеклі бої, вони потребують відновлення лікування на програмі замісної підтримувальної терапії (ЗПТ), отримання антиретровірусної терапії (АРТ), продовження курсу лікування вірусних гепатитів тощо.
 
🫂 Регулярно відбуваються зустрічі із клієнтками ЗПТ для обговорення питань та проблем ЗПТ, обговорення особистих проблем. Під час таких зустрічей жінки можуть отримати необхідну консультацію, психологічну та гуманітарну підтримку.
 
💬 “Також дуже допоміг Денис Коршунов, член правління і керівник напрямку по роботі з вразливими групами населення Благотворительный Фонд “Вторая Жизнь”, член організації Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю та ENPUD (Євразійська мережа людей, які вживають наркотики), який надав гуманітарну допомогу у вигляді гігієнічних засобів.” – зазначила активістка.
 
☎️ Звернутися по допомогу до наших регіональних представниць можна за посиланням: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/
 
▶️ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
🔷 Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.