Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Регіональна представниця ВОНЖ "ВОНА" у Київській області розказала виданню The New York Times, чому наркозалежні жінки опинилися у складній ситуації

 
Регіональна представниця ВОНЖ “ВОНА” у Київській області Тетяна Кошова розказала виданню The New York Times, чому нарkозалежні жінки опинилися у складній ситуації з початком війни. Одна із насущних проблем – це логістичні проблеми з ліками.
 
 
Звернутися по допомогу:
📌 Гаряча лінія з питань наркозалежності та ЗПТ: 0 800 507 727 (безкоштовна!)
📌 Контакти регіональних представниць ВОЖН “ВОНА” https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/
 
▶ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоровя та The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародного фонду “Відродження”.