Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Регіональна представниця ВОНА у Полтавській області вдосконалила навички психологічної допомоги

По запрошенню від партнерської організації “Позитивні жінки. Полтава”, Надія Колосовська (РП ВОЖН ВОНА) пройшла навчання “Перша психологічна допомога”. Тренінг проведено за підтримки “Handicap International/Humanity & Inclusion (HI). Це міжнародна гуманітарна організація, яка проводить свою діяльність в умовах війни, працюючи з ключовими групами населення.
 
“На тренінгу ми навчились визначати симптоми та ознаки дистресу, розібрали його види та фази. Завдяки практичним вправам зрозуміли як надати першу психологічну допомогу людині. Отриманою інформацією зможу поділитися з нашими активістками на інформаційному занятті”, – повідомила Надія Колосовська.
 
Про заходи та допомогу від ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

———–
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”