Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Регіональна представниця ВО "ВОНА" у Полтавській області провела інформаційну зустріч для жінок зі спільноти

У місті Полтава, на базі Ресурсний центр БО ВОЛНа “Схід” Надія Колосовська, регіональна представниця ВО “ВОНА” у Полтавській області провела інформаційну зустріч для жінок зі спільноти людей, які живуть із наркозалежністю.
Темою зустрічі послугував кримінальний випадок, який стався минулого місяці в Полтавській області, де спільними зусиллями співробітників поліції та батальйону спецпризначенців було викрито та припинено діяльність домашньої потужної нарколобораторії.
 
💬 “Ми з представницями ЖЖН розглянули всі ризики, які виникають при участі в протиправній діяльності (виготовлення, зберігання, перевезення та збут наркотичних речовин та прекурсорів):
✅ По-перше це кримінальна відповідальність як за тяжкий злочин і несе за собою покарання у вигляді позбавлення волі та конфіскації майна.
✅ По-друге, такі речовини викликають дуже швидку залежність та тяжку абстиненцію.
✅ По-третє, для пацієнток замісної терапії є ризик виключення з програми ЗПТ або переведення на стаціонарний прийом препарату.” – розповіла Надія.
 
‼️“Пам’ятайте про те що ваше життя та безпека повинні бути для вас на першому місці. Уникайте протиправної діяльності, не наражайтеся на небезпеку та бережіть себе.” – додала директорка ВОНЖ “ВОНА” Тетяна Лебедь.
 
▶️ Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
🔷Діяльність Всеукраїнського об’єднання нарkозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.