Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Регіональна координаторка БО "ВОНА" в Луганській області здійснила візит в Лисичанськ та Сєвєродонецьк

Нещодавно регіональна представниця ВО “ВОНА” Тетяна Суховілова, разом із параюристкою Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health Наталією Гоенко, завітала до сайтів замісної підтримувальної терапії (ЗПТ) у м. Лисичанськ та м. Сєвєродонецьк (Луганська область), де вони провели ознайомчі та консультативні зустрічі з представницями спільноти жінок, які живуть з наркозалежністю (ЖЖН).
 
💬 Про що говорили:
✅Куди та до кого звернутись для отримання допомоги;
✅В яких питаннях і ситуаціях параюристки із числа представниць спільноти ЖЖН можуть надати компетентну допомогу;
✅Які партнери можуть бути залучені до вирішення питань жінок, які потрапили у складні життєві ситуації;
✅Як стати учасницею ЗПТ і як правильно написати заяву на отримання препарату для самостійного прийому;
✅Як почати лікування Вірусного Гепатиту С.
 
Наприкінці зустрічей жінки отримали інформаційні буклети, тести на вагітність (якщо була така потреба), а також активістки надали телефони Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ.
 
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health та за підтримки The Global Fund .