Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Регіональна координаторка Всеукраїнського об'єднання наркозалежних жінок "ВОНА" взяла участь у робочій зустрічі з представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Дніпропетровській області

Нещодавно регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” Світлана Родік взяла участь у робочій зустрічі з представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Дніпропетровській області.
Зустріч була зосереджена довкола актуальних питань забезпечення прав людини в регіоні.
Під час заходу йшлося про типові порушення прав представників спільнот, вразливих до ВІЛ та туберкульозу, та масштаби цих порушень, виходячи з фіксації кейсів у системі REAct: Права-Докази-Дія.
Окремо увага була приділена ролі неурядових організацій у фіксуванні та реагуванні на випадки порушення прав.
“Я глибоко переконана, що потрібно не лише вивчати кращі практики реагування на випадки порушення прав, а й впроваджувати системні зміни, такі як стратегії попередження.
Надзвичайно важливо, що Михайло Карпенко, уповноважений Верховної ради України з прав людини в Дніпропетровській області поділяє цю думку”, – переконана регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” Світлана Родік.
Залученість до процесу фіксування випадків порушення прав, партнерство та обізнаність про діяльність представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Дніпропетровській області допоможуть домогтися системного покращення якості життя та доступу до послуг для представників спільнот.