Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Регіональна координаторка Всеукраїнського об'єднання наркозалежних жінок ВОНА в Донецькій області взяла участь у Четвертому феміністичному форумі

Регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА в Донецькій області Наталія Зеленіна взяла участь у Четвертому феміністичному форумі.
Відповідний захід організував Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fund за підтримки уряду Канади Canada’s International Development – Global Affairs Canada
Участь у заході взяли надзвичайно поважні особи – Надзвичайна і повноважна посолка Канади в Україні пані Наталка Цмоць, представниці уряду та різноманітних феміністичних організацій України.
Участь у Форумі взяли й представниці організацій спільнот.
“На жаль, представниць спільноти жінок, які живуть з наркозалежністю, не запросили. Проте мене, як окрему представницю, підтримали. Участь у Форумі довела, що жінкам, я і живуть з наркозалежністю, ще потрібно “вбудуватися” у загальний феміністичний рух. Коли мова заходить про болючі для нас теми – вони знаходять гарячий відгук та підтримку. Водночас дається в знаки не достатня обізнаність про діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА”, – зазначила Наталія Зеленіна.