Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Регіональна координаторка Всеукраїнського об'єднання наркозалежних жінок ВОНА Дяченко Наталія провела дружню зустріч з Начальником сектору протидії домашньому насильству відділу превенції Криворізького РУП

У жінок, які протягом тривалого часу потерпали від дій кривдника, часто є потреба в тому, щоб сховатися від кривдника, опинитися якомога далі від нього.
Тому багато жінок мають потребу в тому, щоб змінити регіон проживання.
Саме тому днями регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА Дяченко Наталія провела дружню зустріч з Начальником сектору протидії домашньому насильству відділу превенції Криворізького РУП майором поліції Удовиченко Денисом Андрійовичем.
“Для мене важливо було отримати відповідь на питання: чи можемо ми допомогти дівчатам, які стали жертвами домашнього насильства з інших регіонів, і чи можемо їх помістити у наші кризові кімнати або до шелтера? Було дуже приємно отримати ствердну відповідь. Додам, що дуже приємно співпрацювати з такими людяними посадовцями Разом ми сила , – зазначила наша регіональна координаторка.