Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Регіональна координаторка Всеукраїнського об'єднання наркозалежних жінок "ВОНА" в м. Львові може ввійти до Кордради

Активістки Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» плідно працюють в координаційних радах.

Залученість наших регіональних координаторок до процесу прийняття рішень на рівні регіонів, дозволяє враховувати інтереси та потреби представниць спільноти в контексті відповіді на ВІЛ. Оцінка ситуації та пропозиції щодо необхідних змін з точки зору жінок, які живуть з наркозалежністю, тобто з точки зору однієї з найбільш вразливої до ВІЛ спільноти, дозволяє розробляти дійсно ефективні та дієві регіональні програми.

Тому ми щиро радіємо і пишаємося нашими активістками, яким вдається ввійти до координаційних рад. Наразі кандидатуру регіональної координаторки Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» в м. Львів Оксани Благіні внесоне до Обласної ради з питань координації дій у відповідь на поширення туберкульозу, ВІЛ-інфекції та інших соціально значущих хвороб.

Якщо кандидатуру Оксани Благіні буде підтримано, то наша організація зможе подавати пропозиції, що будуть враховувати потреби жінок, які живуть з наркозалежністю, в Львівській області. Ця область прийняла чи не найбільше ВПО, серед яких і жінки, які живуть з наркозалежністю. Робота в координаційні раді дозволить враховувати їх потреби в контексті відповіді на ВІЛ та протидії соціально значущим захворюванням.

———–
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”