Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Регіональна координаторка ВО ВОНА Наталя Карагашова​ стане тренеркою з гендерної тематики

Регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА Наталя Карагашова​ невдовзі стане тренеркою з гендерної тематики.
“Кожен раз, коли я потрапляю на екскурсію в музей гендерної рівності, в мене течуть сльози гордості за те, що я жінка. Кожного разу я чую щось нове, бачу нову експозицію, звертаю увагу на нову деталь і це дуже-дуже цікаво. Слухати, порівнювати з попередньо засвоєним, чути та бачити нові цікавенні деталі мені дуже подобається”, – розповіла Наталя.
“Але я тут – не просто на екскурсії. Я проходжу навчання на ведучу тренінгів з гендерної тематики. Та знов знаходжу нові та нові приводи попишатися тим, що я жінка. Незвичайна, зі своїм життєвим досвідом та шляхом, який зробив мене саме такою, яка я зараз. Відчуваю гордість, що по закінченню тренінгового модуля зможу вести тренінги для жінок, які живуть з наркозалежністю та секс-працівниць, задля того щоб вони теж мали змогу відчути таку ж гордість за те, що вони жінки. Та приєдналися б до жінок, що лупають скелю гендерної нерівності, на подолання якої, як порахували вчені, нам потрібно приблизно 257 років…”