UkrainianEnglishRussian

Регіональна координаторка ВО ВОНА Наталя Карагашова​ стане тренеркою з гендерної тематики

Регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА Наталя Карагашова​ невдовзі стане тренеркою з гендерної тематики.
“Кожен раз, коли я потрапляю на екскурсію в музей гендерної рівності, в мене течуть сльози гордості за те, що я жінка. Кожного разу я чую щось нове, бачу нову експозицію, звертаю увагу на нову деталь і це дуже-дуже цікаво. Слухати, порівнювати з попередньо засвоєним, чути та бачити нові цікавенні деталі мені дуже подобається”, – розповіла Наталя.
“Але я тут – не просто на екскурсії. Я проходжу навчання на ведучу тренінгів з гендерної тематики. Та знов знаходжу нові та нові приводи попишатися тим, що я жінка. Незвичайна, зі своїм життєвим досвідом та шляхом, який зробив мене саме такою, яка я зараз. Відчуваю гордість, що по закінченню тренінгового модуля зможу вести тренінги для жінок, які живуть з наркозалежністю та секс-працівниць, задля того щоб вони теж мали змогу відчути таку ж гордість за те, що вони жінки. Та приєдналися б до жінок, що лупають скелю гендерної нерівності, на подолання якої, як порахували вчені, нам потрібно приблизно 257 років…”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram