Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Реальність, через яку проходять внутрішньо переміщені особи

Залишити через окупацію та обстріли власний дім, втратили все, що маєш і починати життя з однієї валізи… Це реальність, через яку проходять внутрішньо переміщені особи.
Чи буде у тебе помешкання, робота, яким буде ставлення до дітей? Відповіді на ці питання залежать від того, наскільки людина подобається іншим. Коли мова йде про жінок, які живуть з наркозалежністю, то напевне можна сказати, що в них будуть складності, оскільки суспільство стигматизує наших жінок.
Нещодавно параюристка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА допомагала відстояти права нашій жінці – ВПО. Вона мешкала разом з онуками. З сусідами стосунки одразу ж не склалися, ті постійно скаржилися на шум та дитячий галас, і одного разу навіть викликали поліцію.
Жінка, яка боялася залишитися без даху над головою і боялася, що дітей вилучать соціальні служби, звернулася за допомогою до параюристки Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА Сітнік Оксани.
“Я порадила жінці написати зустрічну заяву. Після цього поки конфліктів з сусідами у жінки не виникає”, – розповіла Оксана Сітнік.