Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Публікація про ВОЖН "ВОНА" у виданні GreenPost

Журналістка Атанайя Та у виданні GreenPost.ua написала великий матеріал про виклики, що постали перед спільнотою наркозалежних під час війни. Вона також згадає ініціативу ВОЖН “ВОНА”, яка була реалізована спільно з партнерами, та допомогла знизити барєри до меддоступу для наркоркозалежних. 

Читати матеріал: https://greenpost.ua/news/my-vzhe-prohodyly-tsyu-istoriyu-v-2014-rotsi-yak-narkozalezhni-ukrayintsi-dolayut-vyklyky-zumovleni-i49851 

——— 
▶️ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.