Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Профілактику вживання психоактивних речовин і протидію наркоторгівлі обговорили у Полтаві

На базі Ресурсний центр ВОЛНА (Схід) відбулася важлива зустріч наркозалежних жінок, що була присвячена профілактиці вживання наркотичних речовин та протидії втягування жінок у наркоторгівлю.
 
“У нашому місті почалася активна боротьба з ТГ-каналами, що поширюють наркотичні речовини, зокрема тривають затримання людей, які роблять “закладки”. Виявилося, що таку “роботу” – здебільшого виконують саме жінки”. Тому на інформаційному занятті ми обговорили ризики пов’язані з такими онлайн-покупками та кримінальну відповідальність”.
 
Також під час заняття представницям спільноти ЖЖН були роздані буклети про програми Зменшення шкоди та ризики, пов’язаних із вживанням наркотиків у період воєнного стану.
 
Інформаційні матеріали надав МБФ “Альянс громадського здоров’я”. Матеріал про Зменшення шкоди: https://aph.org.ua/…/upl…/2022/08/Zmenshennya-shkodi.pdf
 
Всі матеріали для ЖЖН-ЛВІН доступні онлайн на сайті Альянсу: https://aph.org.ua/…/upl…/2022/08/Zmenshennya-shkodi.pdf

——— 

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.