Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Профілактична акція в Харкові за участі представниць БО "ВОНА"

Продовжуються заходи, що присвячені Дню пам’яті померлих від СНІДу. Так, учора в Харкові відбулася просвітницька акція, яка покликана покращити обізнаність населення щодо ВІЛ/СНІДу. Представниці БО “ВОНА разом із партнерами/ками (БО “ХБФ “Парус”, Медичний наркологічний центр у Харкові “Альтернатива” за підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я”) приєдналися до профілактичного заходу.
 
“Під час акції нагадали всім про необхідність щорічного тестування на ВІЛ, – підкреслила регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «Вона» Карина Мелікян. – Також у інтерв’ю для місцевих ЗМІ акцентували увагу, що захворіти на ВІЛ може кожний, незалежно від віку чи соціального статусу”.
 
Заява директорки Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” Тетяни Лебедь щодо вразливості наркозалежних жінок до ВІЛ
—-

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria.