UkrainianEnglishRussian

Проектна менеджерка ВОНЖ “ВОНА” поспілкувалася із EHRA

Нещодавно Галина Корнієнко, проектна менеджерка ВОНЖ “ВОНА”, поспілкувалася із Eurasian Harm Reduction Association – EHRA для висвітлення ситуації в якій знаходяться жінки зі спільноти людей, які живуть із наркозалежністю, в Україні.
 
У інтерв’ю Галина розповідає про діяльність Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА та важливість співпраці з партнерськими організаціями задля надання гендерно чутливих послуг жінкам, які живуть із наркозалежністю, а також говорить про подолання множинної стигматизації та дискримінації таких жінок у ЗМІ та програмах соціальної допомоги.
 
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health та за підтримки The Global Fund.
 
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram