Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Проектна менеджерка ВОНЖ “ВОНА” поспілкувалася із EHRA

Нещодавно Галина Корнієнко, проектна менеджерка ВОНЖ “ВОНА”, поспілкувалася із Eurasian Harm Reduction Association – EHRA для висвітлення ситуації в якій знаходяться жінки зі спільноти людей, які живуть із наркозалежністю, в Україні.
 
У інтерв’ю Галина розповідає про діяльність Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА та важливість співпраці з партнерськими організаціями задля надання гендерно чутливих послуг жінкам, які живуть із наркозалежністю, а також говорить про подолання множинної стигматизації та дискримінації таких жінок у ЗМІ та програмах соціальної допомоги.
 
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health та за підтримки The Global Fund.