Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Продовжуємо поширювати у Дніпрі видання для спільноти ЖЖН

Регіональна представниця ВОНА у Дніпропетровській області з питань ВПО Каріна Мелікян отримала від Альянсу громадського здоров’я видання для спільноти ЖЖН – “Мотильок”, “Не улетай”, “Біла Альтанка”.
 
“Тут наркозалежні жінки можуть багато корисної інформації про програми Зменшення шкоди, особисту безпеку, знайти коло однодумців або, навіть, самостійно стати однією з авторок від імені спільноти”.
 
Слід додати, що видання друкуються на постійній основі. Запитуйте про паперові екземляри у наших представниць у вашому регіоні.
 
Також читати періодику можна онлайн: 
 
Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.