Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Проблеми наркозалежних жінок і наркополітики України: що варто змінювати?

 
Наші активістки із різних куточків країни розповіли виданню Parlament.ua про те, чому українська наркополітика залишається каральною, а більшість хворих жінок не отримують другого шансу на достойне життя.
 
У фокусі цього матеріалу:
– Ґендерно-чутливі послуги для ЖЖН.
– Проблеми реабілітаційних центрів, у тому числі, що розраховані більше на чоловіків, ніж жінок.
– Програми зменшення шкоди та доступність лікування для представниць ЖЖН.
– Дискримінаційний Сімейний кодекс і позбавлення материнських прав лише через діагноз “наркозалежність”, незважаючи на ремісію.
– Невидімість для суспільства проблем ЖЖН.
– Наркозалежність та доступ до медичних послуг.
 
 
Звернутися по допомогу до наших регіональних представниць, контакти за посиланням: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/
 
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я та за підтримки The Global Fund.