UkrainianEnglishRussian

Проблеми наркозалежних жінок і наркополітики України: що варто змінювати?

 
Наші активістки із різних куточків країни розповіли виданню Parlament.ua про те, чому українська наркополітика залишається каральною, а більшість хворих жінок не отримують другого шансу на достойне життя.
 
У фокусі цього матеріалу:
– Ґендерно-чутливі послуги для ЖЖН.
– Проблеми реабілітаційних центрів, у тому числі, що розраховані більше на чоловіків, ніж жінок.
– Програми зменшення шкоди та доступність лікування для представниць ЖЖН.
– Дискримінаційний Сімейний кодекс і позбавлення материнських прав лише через діагноз “наркозалежність”, незважаючи на ремісію.
– Невидімість для суспільства проблем ЖЖН.
– Наркозалежність та доступ до медичних послуг.
 
 
Звернутися по допомогу до наших регіональних представниць, контакти за посиланням: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/
 
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я та за підтримки The Global Fund.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram