Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Про взаємодію препаратів ЗПТ з іншими психоактивними речовинами. Інформаційна зустріч у м. Києві

Теми взаємодії препаратів ЗПТ з іншими психоактивними речовинами стосувалася інформаційна зустріч з пацієнтками ЗПТ в м. Києві. Ініціаторкою спілкування стала параюристка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» Михайловська Інна.
«Я поступово знайомлюся з жінками, пацієнтками ЗПТ, в Києві, намагаюся знайти цікаві теми для спілкування. Цього разу ми говорили про взаємодію замісного препарату з іншими ПАР», – розповіла Інна Михайловська.
Спочатку поговорили про те, що алкоголь підсилює дію метадону, і одночасне вживання загрожує передозуванням. Саме тому лікар не видає замісний препарат пацієнту чи пацієнтці в стані алкогольного сп’яніння.
Якщо ж учасниця програми отримує замісний препарат для самостійного прийому, значить, вона є стабільною та може сама проконтролювати подібні моменти.
Також представниці спільноти поговорили про те, як уникнути додаткового вживання соннату та димедролу, і прийшли до висновку, що головна навичка – це вміння наповнювати власний день корисними та цікавими справами, щоб уникати спогадів та думок про вживання.
Усі учасниці зустрічі залишилися задоволені спілкуванням, ті в кого не було ще номера телефону Інни – зберегли контакт для майбутніх звернень.
——-
▶️ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.