Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Про репродуктивне здоров'я і ЗПТ дискутували ЖЖН на Донеччині

Регіональна представниця ВОЖН ВОНА у Донецькій області Наталія Зеленіна продовжує надавати консультації у прифронтовій зоні. Незважаючи на постійні обстріли Краматорська чимало наркозалежних жінок залишаються у місті та відмовляються виїзжати у безпечні регіони. 

 

Наталія Зеленіна розповідає, що інформаційні запити жінок найрізноманітніші, проте зараз ЖЖН почали активно цікавитися репродуктивним здоровям, зокрема материнством, та замісною підтримувальною терапією (ЗПТ). 

 

“Звісно, багато хто з жінок перебуває у полоні міфів і стереотипів про цю програму, – розповідає Наталія Зеленіна. – Найпоширеніші хибні уявлення стосується можливості народити дітей. Тому я розвіяла ці міфі,  надала відповідні інформаційні матеріали жінкам, відповіла на всі питання, що виникли у ході бесіди”. 

 

До речі, нещодавно Альянсом громадського здоров’я підготоване нове видання брошури “Опіоїдна замісна терапія. Міфи і факти”, яке враховує і базові питання і проблеми, спричинені викликами воєнного часу.

 

Ознайомитись з виданням можна за посиланням: https://aph.org.ua/…/2016/08/Myths-and-Facts-web.pdf

 

Паперові копії запитуйте у наших регіональних представниць та параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.