Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Про потреби жінок, які живуть з наркозалежністю, під час засідання Обласної ради з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу та ВІЛ-іефекції/СНІДу

Регіональна координаторка Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА в м. Житомир Марія Піджара виступила під час засідання Обласної ради з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

“Моя доповідь стосувалася впровадження гендерно-орієнтованих послуг для жінок, які живуть з наркозалежністю, жінок, які окрім залежності мають ще ВІЛ-позитивний статус та/або туберкульоз”, – поділилася деталями виступу Марія.

Для того, щоб програми лікування та профілактики були дієвими та ефективними, надзвичайно важливо враховувати потреби клієнток, на яких і орієнтовані ці послуги. Марія, як регіональна представниця, тісно спілкується з жінками, які живуть з наркозалежністю, тому добре обізнана про потреби жінок, які живуть з наркозалежністю.

———–
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».


Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”