Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Про порядок дій у разі передозування говорили в Одесі

В Одесі пройшла чергова зустріч жінок, які живуть з наркозалежністю, членкинь Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА».
Обговорювали «Передозування опіоїдами та іншими психоактивними речовинами».
«Усе частіше в Одесі звучить слово, яке боляче вдаряє по серцю, – «передоз». Тому важливо, щоб кожна з нас знала, як діяти у випадку передозування, адже так ми зможемо врятувати життя людини. Хіба може бути щось важливіше?», – пояснила вибір теми регіональна координаторка БО «ВОНА» Тетяна Сільвествора.
Під час зустрічі жінки отримали усю необхідну інформацію щодо послідовності дій людини, яка опинилася поруч з людиною, у якої передозування.
Як перевірити пульс? В яку позу перекласти? Як зробити штучне дихання? Присутні отримали відповіді на ці та інші важливі питання. А головне – їм у зручній, зрозумілій формі пояснили, як та в яких випадках доцільно застосовувати «Налоксон».
«Головне було пояснити, що ми можемо надати першу допомогу, але далі – справа лікарів. Тому швидку допомогу потрібно викликати обов’язково», – наголосила Тетяна.
У кінці зустрічі усі присутні отримали по 2 ампули «Налоксону» та блокноти «Передозування психоактивними речовинами».
Окрема подяка нашим партнерам ОБФ “Дорога к Дому” за надане приміщення.
——
Нагадуємо, що діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” проводиться за фінансування МБФ Альянс громадського здоров’я
за підтримки за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією (The Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria)