Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Пресконференція «Коаліція 1325: план дій Волинської області з виконання резолюції Ради Безпеки ООН

 
🤝 Представниці коаліції «Волинь 1325», куди входить регіональна представниця ВОЖН ВОНА у Волинській області Ірина Ємельянова, провели зустріч з активістками та представницями громадських організацій, установ та органів публічної влади у Луцьку.
 
☝ Прес-конференція «Коаліція 1325: план дій Волинської області з виконання резолюції Ради Безпеки ООН «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року» відбулась 13 липня в конференц-залі Волинської торгово-промислової палати.
 
☝ Метою заходу було презентувати коаліцію та її діяльність з реалізації регіональних ініціатив на виконання Національного плану дій 1325.
Для збільшення участі жінок та їх представленості на всіх рівнях прийняття рішень щодо підтримки та сприяння зміцнення миру і безпеки, виконання регіональних та місцевих планів дій з впровадження Національного плану дій серед місцевих органів влади, громадських організацій, представників ЗМІ та інших структур і розширення їх можливості у сфері реалізації ініціатив, направлених на сприяння участі жінок і дівчат у процесах відновлення миру у Волинській області було утворено коаліцію «Волинь 1325».
 
💬 “Була рада приєднатися до такого заходу, де мала змогу донести до місцевих ЗМІ потреби та проблеми ЖЖН”, – зазначила Ірина Ємельянова.
 
☝ Продовжуємо й надалі доносити актуальну інформацію про потреби ЖЖН! 
 
Про заходи та допомогу від ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

———–
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”