Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Представниця ВОЖН "ВОНА" приєдналася до Корради у місті Житомир

 

Наші представниці продовжують роботу у регіональних координаційних радах, незважаючи на проблеми зі світлом та обстріли з боку росії. Так, цими днями Марія Піджара, регіональна представниця ВОЖН “ВОНА” у Житомирській області, взяла участь у засіданні обласної ради з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. 

“Наше представництво від імені спільноти ЖЖН направлене на те, щоб кожна наркозалежна жінка мала доступ до необхідної медичної допомоги (ЗПТ, АРТ, репродуктивного здоров’я тощо), а також на протидію стигмі і дискримінації. На цьому засіданні для нас було головним, щоб потреби ЖЖН були враховані у лікуванні і профілактиці ВІЛ/ТБ з акцентом на профілактику передачі ВІЛ-інфекції від матері до дитини в області”, – розповіла Марія Піджара, яка приєдналася до заходу, як доповідачка.  

Крім питання про залучення коштів міжнародної технічної допомоги на протидію епідемії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим інфекційним хворобам, було розглянуто безпеку та якість донорської крові, рівень поширення маркерів ВІЛ та гепатитів серед донорів області та України.

Працюємо далі на благо України та спільноти ЖЖН!💙💛

——–

▶️ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.