Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Представниця ВОЖН ВОНА провела тренінг для поліцейських

🤝 Нещодавно на Волині відбувся тренінг для представників/ць правоохоронних структур, організованого Альянс громадського здоров’я та РОБФ “Наше Майбутнє”. До заходу долучилася регіональна координаторка ВОНЖ “ВОНА” у Волинській області Ірина Ємельянова.
 
💬 “Взаємодія представників/ць правоохоронних органів та інших силових структур з громадськими організаціями під час роботи з уразливими групами щодо питань профілактики ВІЛ-інфекції, наркозалежності в умовах військового стану” – таку тему опрацьовували патрульні поліцейські, поліцейські ювенальної превенції та поліцейські “Castodi Record” на Рівненщині.
 
☝ Тренери/ки спілкувалися з слухачами/ками заходу про дискримінацію людей з наркотичною залежністю та особливості взаємодії з особами, які перебувають на програмі ЗПТ.
 
☝ В інтерактивній формі правоохоронці опрацювали матеріали з підвищення ефективності протидії соціально небезпечним хворобам, таким, як ВІЛ, туберкульоз та гепатит. Багато запитань виникло у поліцейських до Ірини, як представниці спільноти ЖЖН і пацієнтки програми ЗПТ. Розібрали алгоритми дій поліцейських при затриманні пацієнтів ЗПТ і наркозалежних людей.
 
☝ Заходи впроваджується спільно з МБФ «Альянс громадського здоров’я» за фінансової підтримки The Global Fund.
 
Про заходи та допомогу від ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

———–
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”