Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Представниця ВОНЖ "ВОНА" продовжує консультування у Донецькій області

 
Регіональна представниця ВОНЖ “ВОНА” у Донецькій області Олена Курлат продовжує надавати консультаційні послуги наркозалежним жінкам. Як і попередні місяці основні запити від ЖЖН – це евакуація з регіону та переміщення у більш безпечні міста, у тому числі за кордон.
 
“У зв’язку з офіційними закликами влади евакуюватися з Донецької області, кількість бажаючих покину регіон постійно зростає. Звісно, частину ЖЖН цікавить переміщення за кордон, а також можливості отримання ЗПТ на новому місці проживання. Жінки завчасно, ще перебуваючи в Україні, цікавляться працевлаштуванням, укладанням трудового договору, правами та обов’язками безробітних осіб тощо. Крім того, є бажаючі переїхати у Латвію, де я зараз перебуваю.
 
Окремо хочу додати декілька слів про успіхи з розвитку спільноти ЖЖН в Україні. Нещодавно до мене біля кабінету ЗПТ у Латвії підійшла жінка, яка, як виявилося знайома з моїм активізмом. Вона розпитувала про війну, висловлювала свою солідарність з українським народом. Коли я їй розказала про мережу регіональних представниць та параюристок Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА”, жінка була вражена, як згуртовано працює наша спільнота ЖЖН та, які послуги є для нарkозалежних жінок. Це яскраво демонструє, що за ці роки, ми досягли значних успіхів з мобілізації спільноти”.
 
Звернутися по допомогу до регіональних представниць та параюристок можна за посиланням: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/
 
Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.