Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Представниця ВОНА зустрілася з юристами/ками Української Гельсінської спілки

 
Юристи та юристки з Українська Гельсінська спілка відвідали прифронтовий Краматорськ (Донецька область). Темою зустрічі, що відбулася у офісі ГО “Світанок”, стала допомога ключовим групам, зокрема наркозалежним жінкам.
 
Від ВОЖН ВОНА до заходу приєдналася регіональна представниця Наталія Зеленіна та параюристка Світлана Андреєва.
 
“Ми обговорили подальшу співпрацю та допомогу ЖЖН. Багато розмовляли про потреби спільноти та можливі шляхи їх вирішення. Домовилися, що найближчим часом юристи візьмуть участь у наступній зустрічі наркозалежних жінок, щоб більш детально почути про основні правові бар’єри ЖЖН”, – зазначила Наталія Зеленіна.
 
Додамо, що наші активістки постійно фіксують порушення прав наркозалежних жінок. І щоб зменшити стигму та дискримінацію впроваджуємо ряд профілактичних активностей.
 
Про заходи та допомогу від ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

———–
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”