Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Представниця ВОНА у Полтаві ознайомилася з відеофіксацією Custody Records

У Полтавському районному Управлінні Поліції для представників/ниць та активістів/ок організацій “ВОНА”, VOLNa та “Легалайф Україна” проведена екскурсія. У фокусі візиту – робота електронної відеофіксації дій Custody Records. Про її роботу докладно розповіли: уповноважена Верховної ради України з прав людини в Полтавській області Яковенко В. С., старший інспектор з особливих доручень відділу Уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Нечепуренко Н .М. та інспектор сектору дотримання прав людини Полтавського РУП.
 
“Сьогодні “Custody Records” – це безпека як затриманих осіб так і самих поліцейських, – зазначала РП ВОЖН ВОНА в Полтавській області Надія Колосовська. – Було цікаво відвідати районне управління поліції, щоб дізнатися про сучасні методи моніторингу”.
 
Дякуємо нашим партнерам і партнеркам за таку можливість! 
 
Про заходи та допомогу від ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

———–
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”