Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Представниця ВО "ВОНА" взяла участь у заході з жіночого наснаження

Нещодавно на базі Платформа ініціатив “Теплиця”, в рамках проєкту Women Peace and Security Tables, який реалізує організація PeaceWomen Across the Globe (Швейцарія) та Харківська обласна фундація «Громадська Альтернатива», відбулася зустріч жінок-активісток у форматі круглого столу, на якому була присутня регіональна представниця ВО “ВОНА” Олена Курлат та активистка спільноти жінок, які живуть із наркозалежністю (ЖЖН) Вікторія Грек. Особисто круглий стіл відвідали керівники проекту та представники донорської організації.
 
На зустрічі обговорили декілька важливаих питань:
– Створення ком’юніті жінок у громаді для того щоб жінки із різних уразливих груп могли знаходити одна одну, отрмувати підтримку та формувати дружні стосунки;
– Роль жінки в громаді і як залучити більше жінок до активної громадської діяльності;
– Наркозалежність жінок та вирішення проблеми профілактики ВІЛ та пов’язаної із цим стигми.
 
ВО «ВОНА» є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Нагадаємо, діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund.