UkrainianEnglishRussian

Представниця ВО "ВОНА" взяла участь у тренінгу “Сприяння забезпеченню та захисту прав ЛЖВ”

Регіональна представниця ВО “ВОНА” в м. Одеса, Тетяна Сільвестрова (#СильніТаВидимі #ВОНА) взяла участь у тренінгу “Сприяння забезпеченню та захисту прав ЛЖВ”. Під час сесій учасники мали можливість вчитися не тільки у тренерок Юлії Коган та Ірини Максимової, а й у запрошених спікерів від партнерських організацій ГО “Прожектор” та БО “100% ЖИТТЯ”.
 
Чого навчалися учасники тренінгу?
 
✅Адвокації силами спільноти;
✅Правовому захисту інтересів людей, які живуть із наркозалежністю;
✅Як поводитися з поліцією;
✅Особливостям співпраці з органами Влади;
✅Правильному написанню офіційних запитів, скарг та пропозицій;
✅Взаємодії організацій заради спільних цілей.
 
💬 “Тема тренінгу для мене дуже важлива, і потрібна, і цікава, – поділилася Тетяна, – Знання, що я отримала на цьому тренінгу мені дуже знадобляться в подальшій роботі, я це точно знаю”.
 
Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянсу громадського здоров’я Alliance for Public Health та за підтримки The Global Fund.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram