Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Представниця ВО "ВОНА" взяла участь у тренінгу “Сприяння забезпеченню та захисту прав ЛЖВ”

Регіональна представниця ВО “ВОНА” в м. Одеса, Тетяна Сільвестрова (#СильніТаВидимі #ВОНА) взяла участь у тренінгу “Сприяння забезпеченню та захисту прав ЛЖВ”. Під час сесій учасники мали можливість вчитися не тільки у тренерок Юлії Коган та Ірини Максимової, а й у запрошених спікерів від партнерських організацій ГО “Прожектор” та БО “100% ЖИТТЯ”.
 
Чого навчалися учасники тренінгу?
 
✅Адвокації силами спільноти;
✅Правовому захисту інтересів людей, які живуть із наркозалежністю;
✅Як поводитися з поліцією;
✅Особливостям співпраці з органами Влади;
✅Правильному написанню офіційних запитів, скарг та пропозицій;
✅Взаємодії організацій заради спільних цілей.
 
💬 “Тема тренінгу для мене дуже важлива, і потрібна, і цікава, – поділилася Тетяна, – Знання, що я отримала на цьому тренінгу мені дуже знадобляться в подальшій роботі, я це точно знаю”.
 
Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянсу громадського здоров’я Alliance for Public Health та за підтримки The Global Fund.