UkrainianEnglishRussian

Представниця ВО "ВОНА" у місті Дніпро розповіла про профілактику наркозалежність

Світлана Родік, регіональна представниця ВО “ВОНА” (#ВидиміТаСильні #ВОНА ) та співробітниця ГО “Синергія душ”, розповіла про наркозалежність на телеканалі ДніпроTV. Це спілкування відбулося у рамках пресвізиту “Наркозалежність vs наркополітика: проблеми та шляхи їх вирішення в Україні”, організованого МБФ “Альянс громадського здоров’я”.
 
Основною метою заходу було продемонструвати представникам/цям ЗМІ існуючі практики профілактики і лікування ВІЛ, ТБ, вірусних гепатитів в Україні, аргументувати необхідність розширення замісної підтримувальної терапії (ЗПТ) для наркозалежних людей; актуалізувати необхідність зміни репресивної наркополітики України та переорієнтації на протидію організованій злочинності, а не криміналізації окремих наркоспоживачів; забезпечити доступ до державної програми з профілактики ВІЛ/СНІДу та вірусних гепатитів для людей, які вживають психоактивні речовини; підвищити через ЗМІ загальну обізнаність населення щодо профілактики і лікування наркозалежності.
 
Відео етеру: https://www.youtube.com/watch?v=cauk6qFDxTo (дивитись з 45 хвилини).
Нагадаємо, діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram