Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Представниця ВО "ВОНА" у місті Дніпро розповіла про профілактику наркозалежність

Світлана Родік, регіональна представниця ВО “ВОНА” (#ВидиміТаСильні #ВОНА ) та співробітниця ГО “Синергія душ”, розповіла про наркозалежність на телеканалі ДніпроTV. Це спілкування відбулося у рамках пресвізиту “Наркозалежність vs наркополітика: проблеми та шляхи їх вирішення в Україні”, організованого МБФ “Альянс громадського здоров’я”.
 
Основною метою заходу було продемонструвати представникам/цям ЗМІ існуючі практики профілактики і лікування ВІЛ, ТБ, вірусних гепатитів в Україні, аргументувати необхідність розширення замісної підтримувальної терапії (ЗПТ) для наркозалежних людей; актуалізувати необхідність зміни репресивної наркополітики України та переорієнтації на протидію організованій злочинності, а не криміналізації окремих наркоспоживачів; забезпечити доступ до державної програми з профілактики ВІЛ/СНІДу та вірусних гепатитів для людей, які вживають психоактивні речовини; підвищити через ЗМІ загальну обізнаність населення щодо профілактики і лікування наркозалежності.
 
Відео етеру: https://www.youtube.com/watch?v=cauk6qFDxTo (дивитись з 45 хвилини).
Нагадаємо, діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund.