UkrainianEnglishRussian

Представниця ВО "ВОНА" приєдналася до участі в Одеській обласній координаційній раді

Регіональна представниця Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок Тетяна Сільвестрова взяла участь у плановому засіданні Одеської обласної координаційної ради з питань громадського здоров’я. #ВидиміТаСильні #ВОНА
 
Серед учасників/ць були присутні представники та представниці інших неурядових організацій, які мали можливість поділитися досвідом роботи по тому чи іншому напряму, та презентувати свою організацію. Під час зустрічі учасники/ці обговорили низку важливих для регіону питань, таких як:
 
подальше покращення роботи Одеського обласного центру соціально значущих хвороб у напряму ВІЛ/СНІД та туберкульоз (ТБ);
 
– можливості покращення роботи громадської організації “ГР “Віра, Надія та Любов”, яка працює із такими ключовими групами – СІН, РКС, люди, які знаходяться в місцях позбавлення волі, жінки, які постраждали від різних форм насильства і т.д.
 
Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із нарkозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Нагадаємо, діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram