Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Представниця ВО "ВОНА" приєдналася до участі в Одеській обласній координаційній раді

Регіональна представниця Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок Тетяна Сільвестрова взяла участь у плановому засіданні Одеської обласної координаційної ради з питань громадського здоров’я. #ВидиміТаСильні #ВОНА
 
Серед учасників/ць були присутні представники та представниці інших неурядових організацій, які мали можливість поділитися досвідом роботи по тому чи іншому напряму, та презентувати свою організацію. Під час зустрічі учасники/ці обговорили низку важливих для регіону питань, таких як:
 
подальше покращення роботи Одеського обласного центру соціально значущих хвороб у напряму ВІЛ/СНІД та туберкульоз (ТБ);
 
– можливості покращення роботи громадської організації “ГР “Віра, Надія та Любов”, яка працює із такими ключовими групами – СІН, РКС, люди, які знаходяться в місцях позбавлення волі, жінки, які постраждали від різних форм насильства і т.д.
 
Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із нарkозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Нагадаємо, діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund.