Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Представниця ВО “ВОНА” презентувала зміни до ст. 164 Сімейного кодексу України

 
Нещодавно Тетяна Кошова, представниця ВО “ВОНА”, брала участь у робочій зустрічі Міжфракційного об’єднання Верховної Ради “Здоров’я нації та права людини” під головуванням народної депутатки Лади Булах.
 
У заході брали участь організації, які представляють ключові спільноти країни, та які є асоційованими членами об’єднання. Учасники/ці зустрічі поділилися здобутками діяльності організацій, а також представили своє бачення необхідних змін до законодавства України.
 
Завдяки участі Тетяни парламентська платформа отримала впорядковане бачення проблем нарkозалежних та ВІЛ-позитивних жінок. Також були запропоновані зміни до ст. 164 Сімейного кодексу України та Наказу #200 МОЗ України.
 
ВО «ВОНА» є мережею регіональних лідерок, які працюють із нарkозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від нарkозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund.