UkrainianEnglishRussian

Представниця ВО “ВОНА” презентувала зміни до ст. 164 Сімейного кодексу України

 
Нещодавно Тетяна Кошова, представниця ВО “ВОНА”, брала участь у робочій зустрічі Міжфракційного об’єднання Верховної Ради “Здоров’я нації та права людини” під головуванням народної депутатки Лади Булах.
 
У заході брали участь організації, які представляють ключові спільноти країни, та які є асоційованими членами об’єднання. Учасники/ці зустрічі поділилися здобутками діяльності організацій, а також представили своє бачення необхідних змін до законодавства України.
 
Завдяки участі Тетяни парламентська платформа отримала впорядковане бачення проблем нарkозалежних та ВІЛ-позитивних жінок. Також були запропоновані зміни до ст. 164 Сімейного кодексу України та Наказу #200 МОЗ України.
 
ВО «ВОНА» є мережею регіональних лідерок, які працюють із нарkозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від нарkозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram