Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Представниця ВО “Вона” приєдналась до тренінгу для поліцейських

Наша регіональна представниця Ірина Ємельянова стала однією із спікерок тренінгу для поліції. Організував захід Альянс громадського здоров’я в партнерстві з місцевою організацією БФ “Наше Майбутнє” в м. Володимир-Волинську (Волинська область). Тренінг відбувся за участі Наталії Бартощук, старшої інспекторки з особливих доручень відділу уповноважених із контролю за дотриманням прав людини у Волинській області. Зазначимо, що в місті працює кабінет ЗПТ при районній лікарні, серед пацієнток є жінки.
 
Ірина Ємельянова розказала, що при знайомстві з учасниками/цями тренінгу стало зрозуміло про їхнє скептичне ставлення до замісної підтримувальної терапії (ЗПТ). Учасниці не розуміли важливість лікування, коли є інші соціальні проблеми. Дехто був впевнений в ефективності лікування наркозалежності виключно у реабілітаційних центрах.
 
“Я намагалась змінити ставлення поліцейських до програми ЗПТ, зламати стереотипи про наркозалежних жінок” – розповіла Ірина Ємельянова.- “Сподіваюся, що нові знання допоможуть у співпраці з наркозалежними, і стериотичні уявлення, озвучені до зустрічі, залишаться у минуломи. Добре, що поліцейські були готові до активного спілкування та обміном досвідом, налаштовані на подальшу співпрацю”.
 

Фото: Рівненський обласний благодійний фонд “Наше Майбутнє”.

—- 

Нагадуємо, що діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” проводиться за фінансування МБФ  “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria.