Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Представниці ВОЖН "ВОНА" надають консультації наркозалежним жінкам, які покидають зону бойових дій

Наші регіональні представниці та параюристки продовжують працювати та надавати консультації наркозалежним жінкам, які покидають зону бойових дій. Так, Олена Курлат проконсультувала мешканку Слов’янська щодо переміщення у безпечний регіон та отримання замісної підтримувальної терапії (ЗПТ) у Ризі (Латвія).
 
💬 “Я допомагаю з оформленням документів, завтра йдемо отримувати посвідку на проживання — жінки (ЖЖН) та її чоловіка (ЛВІН), — розповідає регіональна представниця ВОЖН “ВОНА”. — Також я проконсультувала щодо програми ЗПТ та отримання препарату для самостійного прийому. Вони дуже задоволені ставленням латвійських лікарів/ок та медсестер. Крім того, жінку, представницю нашої спільноти, допомогла записатися до сімейного лікаря, оскільки вона має проблеми з судинами та трофічні виразки”, — повідомила Олена Курлат.
 
Наша представниця повідомила, що наразі переселенці/ки з України усім забезпечені: від продуктів харчування до особистих речей. Громадянам/кам такрж надається безкоштовна медична допомога, крім дорослої стоматології. Проте, як розповідає Олена Курлат, навіть, таке питання можна вирішити, та отримати допомогу безкоштовно, аргументувавши належним чином її отримання.
 
Окремо, слід відзначити підтримку латвійського народу українців. Щотижня відбуваються відповідні марафони та акції, де громадяни Латвії висловлюють свою щиру підтримку народові України!
 
🔗 Нагадаємо, що робота ВОНЖ “ВОНА” триває в умовах війни. Звернутися по допомогу до регіональних представниць та параюристок можна за посиланням: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/
 
📌 Додаткова інформація для представниць ЖЖН:
☎️ Гаряча лінія з питань наркозалежності та ЗПТ: 0 800 507 727 (дзвінки безкоштовні!).
☎️ Гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІДу та антиретровірусної терапії (АРТ): 0 800 500 451 (дзвінки безкоштовні!).
☎️Гаряча лінія з питань вірусних гепатитів: 0 800 50 33 10 (дзвінки безкоштовні!).
☎️ Допомога за кордоном (доступ до АРТ/ЗПТ):
 
▶️ Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
——-
🔗 Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.