Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Представниці ВОЖН ВОНА інформують ЖЖН про надання медичної допомоги

Триває робота експерток ВОЖН ВОНА, попри тривоги та обстріли. Проблема порушення прав ЖЖН під час надання медичної допомоги, на жаль, продовжує бути актуальною.
Знову і знову повертаємося до цієї теми, адже історії свідчать про проблему у цьому напрямку. Тому наші регіональні представниці та параюристки постійно піднімають цю тему на ініціативних зустрічах, як Наталія Дяченко (Кривий ріг), та розповідають алгоритм дій у разі порушень.
 
Не дивлячись на те, що відбувається навколо, та триває війна, представниці ВОЖН ВОНА намагаються творити зміни, задля гідного ставлення до жінок, які живуть з наркозалежністю.
 
———–
📌 Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
📌 Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.