Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Представниці ВОНЖ “ВОНА” вдосконалили свої знання зі сторітейлінгу

 
З суворим дотриманням правил безпеки у Києві відбувся тренінг “Сторітелінг для активісток та активістів із числа людей, які вживають наркотики”, що був організований МБФ “Альянс громадського здоров’я”. Наші представниці долучилися до такого цікавого заходу та були надзвичайно раді новим знанням, і вже плануюють використовувати отримані знання.
Протягом двох днів учасники та учасниці зі спільноти наркозалежних людей дізналися основні принципи сторітелінгу у роботі з медіа, подання проблем через особисті історії та використання цього інструменту в адвокаційній діяльності.
Також навчилися пояснювати складну соціальну проблематику, ефективно обирати історії для матеріалів зі ЗМІ, комунікувати, презентувати правозахисні кейси.
Дякуємо за таку чудову можливість для спільноти ЖЖН Альянсу та The Global Fund!
Звернутися по допомогу до наших регіональних представниць можна за посиланням: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/
 
Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».