Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Представниці ВОНЖ "ВОНА" удосконалили свої знання з комунікації

У Львові відбувся другий тренінг-навчання “Публічна комунікація та взаємодія зі ЗМІ”, що був спеціально розроблений тренеркою Олександра Горчинська для спільноти ЖЖН.
 
Цього разу працівниці та активістки ВОНЖ “ВОНА” вдосконалювали свої навички та знання з публічної комунікації, а саме, розбирали найпоширеніші кейси у співпраці з медіа – пошук героїв/нь для висвітлення проблем наркозалежних жінок, підготовка та проведення інтерв’ю, вирішення конфліктних ситуацій, надання поправок у текст/статтю, типи журналістських текстів тощо.
 
Також одним із основних блоків навчання – стали принципи функціонування соціальних медіа та розуміння щодо побудови власного бренду.
 
Під час тренінгу представниці ЖЖН мали можливість налаштувати та відкоригувати свої соціальні сторінки відповідно до їхньої роботи, розглянути особливості алгоритмів Facebook, Instagram, TikTok, отримати знання про можливості створення особистого бренду та розвитку своїх соцмереж.
 
Дуже дякуємо за таку можливість  Alliance for Public Health та The Global Fund!
 
Раді навчатися новим знанням, які посилюють спроможність нашої спільноти.
 
Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».