Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Представниці ВОНЖ "ВОНА" удосконалили свої знання із роботи зі ЗМІ

 
Представниці ВОНЖ “ВОНА”, завдяки підтримці МБФ “Альянс громадського здоров’я”, удосконалили свої знання щодо співпраці з медіа. Онлайн тренінг “Специфіка роботи зі ЗМІ” був спеціально розроблений для лідерок спільноти жінок, які живуть із наркозалежністю (ЖЖН). Тренерками стали відомі експертки – Марина Говорухіна та Олександра Горчинська.
 
Під час заходу представниці ВОНЖ “ВОНА” дізналися як налагоджувати контакти з журналістами/ками, доносити інформацію до представників/ць ЗМІ, давати коментар та інтерв’ю, затверджувати текст/сюжет, підтримувати комунікацію після співпраці. Ці навички особливо актуальні під час війни, оскільки нашим представницям доводиться адвокатувати відновлення роботи сервісів (АРТ/ЗПТ) на місцях, доносити проблеми ЖЖН/ВПО до органів регіональної влади тощо.
 
Дуже вдячні Альянсу за таку необхідну підтримку ВОНЖ “ВОНА” та спільноти ЖЖН! Ми впевнені, що ці знання посилять спроможність наркозалежних жінок та допоможуть доносити проблеми ЖЖН до широкого загалу. 
 
Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.