Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Головні виклики для спільноти ЖЖН під час війни

Директорка ВОНЖ “ВОНА” Тетяна Лебедь, а також інші представниці нашої організації та партнерських установ поспілкувалися з журналістами видання “Новая газета. Европа”. У фокусі розмови —функціонування сайтів ЗПТ під час війни та інші виклики для людей, які живуть із наркозалежністю.
🔗 Нагадаємо, що робота ВОНЖ “ВОНА” триває в умовах війни. Звернутися по допомогу до регіональних представниць можна за посиланням: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/
🔗 Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
🔗 Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.