Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Представниці "ВОНА" взяли участь у засіданні круглого столу «Соціальні послуги для військовослужбовців та цивільних осіб, які повернулися з полону, та членів їх сімей, які надаються в Луцькій міській громаді».

Регіональна координаторка ВОНЖ “ВОНА” в Волинській області Ємельянова Ірина та параюристка організації Борцевич Юлія взяли участь у засіданні круглого столу «Соціальні послуги для військовослужбовців та цивільних осіб, які повернулися з полону, та членів їх сімей, які надаються в Луцькій міській громаді».
Під час заходу обговорили стан справ щодо надання послуг особам, які повернулися з полону, та членам їх сімей, а також презентували напрацьовану Дорожню карту таких послуг, яка в комплексі надає інформацію щодо різних послуг наявних в громаді та установ.
Формування Дорожньої карти належить коаліції Коаліція Волинь 1325 та громадській організації «Є-Жінка» та здійснена в контексті проведення моніторингу та оцінки виконання Плану дій Волинської області з впровадження Резолюції Ради Безпеки ООН «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року.
“Карта дуже інформативна та корисна. На ній представлені всі установи і організації, адреси , контактні телефони, зазначений перелік послуг, які можна отримати в кожній установі”, – зазначила Ірина.