Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Представниці ВОНА розвивають міжсекторальну співпрацю у Житомирі

Ми продовжуємо розбудовувати міжсекторальну співпрацю з партнерськими організаціями. Нещодавно наші активістки приєдналися до круглого столу, щоб опрацьовувати алгорим допомоги жінкам, які стикнулися з домашнім та гендерною зумовленим насильством.
 
У заході взяли участь також представниці БО “Легалайф”, ГО “Песпектива”, керівниця регіональної служби “Поліни” у Житомирський області, працівниці ЦСССДМ. Серед основних питань обговорень – це переадресація жінок між організаціями, спільна адвокація щодо протидії насильству серед жінок ключових груп, зокрема й ЖЖН.
 
Дякуємо за продуктивну зустріч партнеркам та напрацювання плану дій з пререадресації наркозалежних жінок партнерськими організаціями.
———–
📌 Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
📌 Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.